بقا در طبیعت

فرستادن به ایمیل

زندگی در شرایط سخت ، زندگي در شرايط سخت ، مهارت زنده ماندن در طبیعت ، سازگاری با طبیعت ، سازگاري با طبيعت ،هنر زنده ماندن در شرایط سخت ، زنده ماندن در طبیعت ، بقا در طبیعت ، مهارت های زنده ماندن در شرایط سخت ، مهارت هاي زنده ماندن در شرايط سخت ، تله ، تله گذاری ، تله گذاري ، جهت یابی ، جهت يابي ، آتش ، آب ، چاقو

سایتی که در پیش رو دارید با هدف آموزش و ارتقاء سطح علمی و تجربی در دو زمینه مهارت های زندگی در شرایط سخت و فنون و تکنیک های پیشرفته پیمایش غارها راه اندازی شده است.

در رابطه با مقوله مهارت های زندگی در شرایط سخت باید بدانیم که همه ما به یکسری مهارت ها و دانش پایه و عمومی زندگی با کمترین امکانات نیازمندیم زیرا تمامی انسان هایی که به دلایلی همچون جنگ، سیل ، زلزله، گم شدن ، در راه ماندن به علت ریزش بهمن و دلایلی مانند آن وقتی با مرگ بطور جدی روبرو شدند نیاز به داشتن این مهارت ها را بدرستی درک نموده اند و افسوس که رسیدن به این مهم در چنین لحظه ای شاید کمی دیر باشد و ادامه زندگی هدیه به کسانی است که قبل از روبرو شدن با هرگونه شرایط سخت مهارت های مواجه با آن را کسب نموده اند.

مهارت های زندگی در شرایط سخت و طبیعت نیاز و ابزار اولیه تمامی توریست ها، طبیعتگردان، کوهنوردان، شکارچیان، آفرودرها، ماجراجویان طبیعت و هر انسانی که پا را از زندگی شهرنشینی فراتر می نهد و گام به طبیعت بکر خداوند می گذارد، می باشد. در این سایت و همچنین دردوره های آموزشی که توسط گروه "بقا در طبیعت" در سطوح مختلف و در دو بخش عمده (1- زنده ماندن در طبیعت تا زمان رسیدن نیروهای امدادی. 2 - زندگی کردن در حیات وحش به عنوان روشی از زندگی. ) برگزار می گردد سعی شده است تا این مهم به نحو شایسته ای به تمامی علاقه مندان منتقل گردد.

یکی دیگر از شاخه هایی که بطور جدی و علمی توسط گروه "بقا در طبیعت" دنبال می شود، فعالیت در زمینه کسب و انتشار تکنیک های پیشرفته و به روز پیمایش غارها بخصوص غارهای عمودی می باشد . برای تجربه کردن این ورزش بسیار مهیج و شگفت انگیز نیاز به کسب تکنیک ها و مهارت های خاص این فعالیت می باشد که ما سعی می کنیم هرآنچه حاصل تجربه ، مطالعه ، تحقیق و فعالیت گروه "بقا در طبیعت" می باشد را به مرور در اختیار علاقه مندان به این رشته قرار دهیم.

در راستای فعالیت ها و اهداف سایت پذیرای هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و یاری شما دوست و علاقه مند و متخصصین این امور هستیم.(ارسال نظرات)

ضمنا شما دوست و علاقه مند گرامی می توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در بخش ((عضویت در خبرنامه پیامکی))، از هرگونه خبر، محصولات جدید، برگزاری تورها و دوره ها و غیره، آگاه شوید.

با کمک خداوند و همت تمامی دوستان و با امید به روزهایی پر از موفقیت برای همه . . .

کلیپ معرفی سایت بقا در طبیعت در شبکه ۳ سیما

فروشگاه بقا در طبیعتامکان پرداخت آنلاینhttp://www.aparat.com/baghadartabiatسیوان
LiveZilla Live Chat Software