بقا در طبیعت

فرستادن به ایمیل

زندگی در شرایط سخت ، زندگي در شرايط سخت ، مهارت زنده ماندن در طبیعت ، سازگاری با طبیعت ، سازگاري با طبيعت ،هنر زنده ماندن در شرایط سخت ، زنده ماندن در طبیعت ، بقا در طبیعت ، مهارت های زنده ماندن در شرایط سخت ، مهارت هاي زنده ماندن در شرايط سخت ، تله ، تله گذاری ، تله گذاري ، جهت یابی ، جهت يابي ، آتش ، آب ، چاقو

سایتی که در پیش رو دارید با هدف آموزش و ارتقاء سطح علمی و تجربی در دو زمینه مهارت های زندگی در شرایط سخت و فنون و تکنیک های پیشرفته پیمایش غارها راه اندازی شده است.

در رابطه با مقوله مهارت های زندگی در شرایط سخت باید بدانیم که همه ما به یکسری مهارت ها و دانش پایه و عمومی زندگی با کمترین امکانات نیازمندیم زیرا تمامی انسان هایی که به دلایلی همچون جنگ، سیل ، زلزله، گم شدن ، در راه ماندن به علت ریزش بهمن و دلایلی مانند آن وقتی با مرگ بطور جدی روبرو شدند نیاز به داشتن این مهارت ها را بدرستی درک نموده اند و افسوس که رسیدن به این مهم در چنین لحظه ای شاید کمی دیر باشد و ادامه زندگی هدیه به کسانی است که قبل از روبرو شدن با هرگونه شرایط سخت مهارت های مواجه با آن را کسب نموده اند.

مهارت های زندگی در شرایط سخت و طبیعت نیاز و ابزار اولیه تمامی توریست ها، طبیعتگردان، کوهنوردان، شکارچیان، آفرودرها، ماجراجویان طبیعت و هر انسانی که پا را از زندگی شهرنشینی فراتر می نهد و گام به طبیعت بکر خداوند می گذارد، می باشد. در این سایت و همچنین دردوره های آموزشی که توسط گروه "بقا در طبیعت" در سطوح مختلف و در دو بخش عمده (1- زنده ماندن در طبیعت تا زمان رسیدن نیروهای امدادی. 2 - زندگی کردن در حیات وحش به عنوان روشی از زندگی(استقرار در طبیعت)) برگزار می گردد سعی شده است تا این مهم به نحو شایسته ای به تمامی علاقه مندان منتقل گردد.

یکی دیگر از شاخه هایی که بطور جدی و علمی توسط گروه "بقا در طبیعت" دنبال می شود، فعالیت در زمینه کسب و انتشار تکنیک های پیشرفته و به روز پیمایش غارها بخصوص غارهای عمودی می باشد . برای تجربه کردن این ورزش بسیار مهیج و شگفت انگیز نیاز به کسب تکنیک ها و مهارت های خاص این فعالیت می باشد که ما سعی می کنیم هرآنچه حاصل تجربه ، مطالعه ، تحقیق و فعالیت گروه "بقا در طبیعت" می باشد را به مرور در اختیار علاقه مندان به این رشته قرار دهیم.

در راستای فعالیت ها و اهداف سایت پذیرای هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و یاری شما دوست و علاقه مند و متخصصین این امور هستیم.(ارسال نظرات)

ضمنا شما دوست و علاقه مند گرامی می توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در بخش ((عضویت در خبرنامه پیامکی))، از هرگونه خبر، محصولات جدید، برگزاری تورها و دوره ها و غیره، آگاه شوید.

با کمک خداوند و همت تمامی دوستان و با امید به روزهایی پر از موفقیت برای همه . . .

کلیپ معرفی سایت بقا در طبیعت در شبکه ۳ سیما

 

فروشگاه بقا در طبیعتامکان پرداخت آنلاینhttp://www.aparat.com/baghadartabiatفینو
LiveZilla Live Chat Software